Tworzenie świata

Ogłoszenia i rzeczy ważne.

Moderator: Strażnicy

Post Reply
Astarael
Mistrz Gry

Tworzenie świata

Post by Astarael » Sun, 29 Jul 2007, 12:06

Witam, kochani moi,

okazuje się, że niektórzy z Was dysponują czasem, zapałem i energią, które chcą spożytkować na tworzenie naszego świata. Kilka osób prosiło mnie o przydzielenie im zadań związanych z opracowaniem poszczególnym elementów Windsaw.

Nawet nie wiecie, jak bardzo mnie to cieszy...

Tym samym chciałbym poinformować, że:

1. Bardzo chętnie pozwolę każdemu zająć się czymś twórczym i przydatnym, dzięki czemu nasze granie będzie przyjemniejsze i bardziej bogate...

2.Jedynym sposobem na wynagrodzenie Waszej pracowitości są PD, zatem osoby przyczyniające się do rozwoju Windsaw mogą liczyć na nieco szybszy rozwój swoich bohaterów - zakładam bowiem, że są to bohaterowie ciekawi świata i zbierający o nim dodatkowe informacje...

3. Pamiętajcie, że na razie Windsaw składa się z ogólnie zarysowanych ram - a zadaniem nas wszystkich jest wypełniać je treścią i bogactwem konkretnych detali...

Raz jeszcze dziękuję tym, którzy już w pocie mózgów pracują nad upiększeniem Windsaw. A także i tym, którzy w przyszłości postanowią zostawić tutaj jakiś swój ślad.

Pozdrawiam
A.
Tchórz nie zazna życia,
Bohater nie zazna śmierci.

Rhox
Strażnik

Post by Rhox » Sun, 29 Jul 2007, 12:37

To ja napisze ze pracuję nad Historią Windsaw. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Grodmir
Ambasador Krasnoludów

Post by Grodmir » Sun, 29 Jul 2007, 22:17

U mnie może lepiej jest z energią niż z czasem, ale nadal, jeśli jest cos ciekawego mogę się podjąć opracowania.
Za dobrze utrzyman¹, rudaw¹ brod¹ kryje siê szeroka twarz. G³êboko osadzone, niewielkie, ciemne oczy spogl¹daj¹ na œwiat nieruchomo. Jest wysoki jak na swój gatunek i postawny. Nosi siê prosto i biednie. Przy pasie przytroczony ma krótki miecz, a na plecach dwurêczny topór.
Wymiary: 156cm i 84kg

Astarael
Mistrz Gry

Post by Astarael » Mon, 30 Jul 2007, 10:07

Witam,

nie wiem, czemu wszyscy najbardziej chcą dopaść mapy...
Geografia to moja broszka.

Nie zawracajcie sobie nią głowy ;)
Pomyślcie raczej o rzeczach, na których się znacie i które możecie opracować ciekawie i wyczerpująco.

Pozdrawiam serdecznie
A.
Tchórz nie zazna życia,

Anonymous

Post by Anonymous » Mon, 30 Jul 2007, 11:40

Jeżeli nie mapa i geografia to mogę popracować nad ważnymi postaciami: znani bohaterowie, władcy, przestępcy itp.

Edit: ale potrzebuje coś od czego muszę zacząć, czyli ustalone państwa i miasta.

Matuzalem
Strażnik

Post by Matuzalem » Mon, 30 Jul 2007, 22:18

Chętnych, jak widać, pojawia się multum, więc proponowałbym dodać w jaki sposób powinniśmy się zgłaszać po te zadania i określać szczegóły prac. Uważam, że jak na razie chyba musimy zasypywać naszego Drogiego Astaraela pytaniami na PW/gg. Jeśli tak być nie powinno, to prosiłbym o sprostowanie :)

Również proponuję, by ten temat był miejscem na dyskusję o pracy lub był miejscem zamieszczenia końcowego efektu naszej twórczej działalności - ewentualnie możemy stworzyć drugi temat. To tylko propozycja, która również wymaga dopracowania.

Astarael
Mistrz Gry

Post by Astarael » Mon, 30 Jul 2007, 22:24

Witam,

serdecznie proszę zgłaszać do mnie swoją gotowość pracy nad światem. Najchętniej na PW oczywiście...

Można też zgłosić się tutaj - w tym temacie - jak zrobił to Mieszko... :)

Jeśli zaś chodzi o drugą część propozycji - to moja odpowiedź brzmi - nie róbmy bałaganu...
Grodmir miał osobny temat na Krasnoludy, Mentorio ma temat na Broń sieczną... Każdy z graczy może tam dorzucić coś od siebie, a szukanie informacji będzie proste - zamiast przekopywać się przez ogromny temat, w którym jest wszystko - wystarczy znaleźć jeden konkretny, gdzie będzie tylko jedno zagadnienie...

Myślę, że to ma sens...

Pozdrawiam serdecznie
A.
Tchórz nie zazna życia,

Return to “Ogłoszenia”