Teraz jest Wt, 16 wrz 2014, 10:23

Strefa czasowa: UTC + 1

Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] 

Program blokuj─ůcy reklamy.

Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Program blokuj─ůcy reklamy.
PostNapisane: Cz, 2 sie 2007, 16:52 
Na pocz─ůtku zainstaluj program Adblock Plus. Instalator znajduj─Ö sie pod tym adresem https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865 po czym naciskamy zielony przycisk Instaluj.
Po zainstalowaniu tego programu uruchom ponownie Firefoxa, po czym ┼Ťci─ůgnij kolejny plik i zainstaluj. Instalator znajduj─Ö si─Ö pod tym adresem https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4042 i tutaj r├│wnie┼╝ klikam zielony przycisk Install Now
Potem znów zrestartuj Firefoxa i wszystko powinno hulać bez reklam, no u mnie przynajmniej działa.

[ Dodano: 2007-08-02, 18:06 ]
Przepraszam okazuję się ze zapomniałem podać pewnej rzeczy dzięki której to będzie działać ale to sie robi dopiero po instalacji tych obu programów... Zaraz wszystko napisze tylko to znajdę.

[ Dodano: 2007-08-02, 18:25 ]
No dobra już mam. Po zainstalowaniu obu programów i zrestartowaniu Firefoxa wchodzimy w załkadkę Narzędzia a potem Dodatki. Wybieramy Adblock Plus, UWAGA! nie Filter Uploader.
Wybieramy Adblock Plus i naciskamy przycisk Opcje. Otworzy nam sie okienko z filtrami, na g├│rze mamy pasek zada┼ä, naci┼Ťnij przycisk Filtry, po czym Dodaj subskrypcj─Ö filtr├│w, otworzy nam sie kolejne okienko w kt├│rym miedzy innymi b─Ödzie Nazwa subskrypcji i po prawej stronie mamy strza┼ék─Ö do rozwini─Öcia, z tego wybieramy Filter von Dr. Evil (Deutschland). Naciskamy OK, potem Zastosuj i zn├│w OK. Problem z reklamami mamy rozwi─ůzany na ka┼╝dej stronie.

Pozdrawiam

Tytu┼é: Re: Program blokuj─ůcy reklamy.
PostNapisane: Cz, 30 gru 2010, 08:21 

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz, 30 gru 2010, 08:17
Wielkie dzi─Öki ! Te dwa ma┼ée programy uratowa┼éy mnie przed zawa┼éem , chodz─Ö do┼Ť─ç sporo po r├│┼╝nych stronach internetowych a wyskakuj─ůce na nich reklamy doprowadza┼éy mnie do sza┼éu . Dzi─Öki jeszcze raz za wszystkie wskaz├│wki .

PostNapisane: Cz, 18 sie 2011, 14:51 

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz, 18 sie 2011, 14:50
na przegl─ůdark─Ö Google chrome co polecasz?

PostNapisane: ┼Ür, 14 gru 2011, 13:13 

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür, 14 gru 2011, 13:10
Osobi┼Ťcie nie s┼éysza┼éem o takich programach na Google chrome .

--
Mieszkania w Gdańsku

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
 Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Skocz do:  

phpBB skin developed by: phpBB Headquarters